Anasayfa Panorama Atlas Tatil Çıktı; Gezme Sanatı Dergisi

Atlas Tatil Çıktı; Gezme Sanatı Dergisi

Ayşegül Parlayan Özalp

Yılda bir yayımlanan Atlas Tatil, Türkiye ve dünyadan çok sayıda seyahat seçeneği sunuyor.

Fotoğraf: Ersin Demirel / Varadero Plajı, Küba

Atlas’ın gezme sanatı dergisinin 2016 sayısı yine dopdolu. Atlas Tatil, Türkiye ve dünyanın en cazip seyahat rotalarına uzanıyor ve okurlarına çok sayıda seçenek sunuyor. En güzel sahillerin yanı sıra doğa etkinlikleri, renkli rotalar, macera, kültür gibi temalarda başlıklara sahip Atlas Tatil, konularını özel yazı ve fotoğraflarla işliyor. Ayrıca her konuda ulaşım, gezilecek yerler, önemli telefonlar gibi rehber bilgiler bulunuyor.

Kalkan, Kaş, Kekova üçlüsü, Antalya’da Tahtalı’nın koyları, Bodrum’un özel köşesi Gümüşlük, Karadeniz’in antik zenginliklerini sergileyen Paphlagonia, Bafra’dan Vezirköprü’ye Samsun derginin yurtiçi konularından bazıları.

Atlas Tatil’in yurtdışı konuları da zengin. Dergi, çok sayıda tatil merkezine sahip Yunanistan’ın bilinmeyen cennetlerinin peşine düşüyor. Özgür ve mağrur Küba, el değmemiş Gürcistan, İsviçre’nin düşler diyarı Luzern, Fransa’nın Bordeaux ve Portekiz’in Porto kentleri Atlas Tatil’de. Dergi ayrıca Hindistan’daki Goa’da egzotik bir deneyim yaşıyor, Almanya’nın güneyinde tarihi kentleri birbirine bağlayan, saraylar ve köprülerle süslü Romantik Yol’da seyahat ediyor.

Benzer Yazılarımız

Yorum Yap