Anasayfa Dergide Bu Ay Mobil Uygulama Hediye; Her An Her Yerde Atlas

Mobil Uygulama Hediye; Her An Her Yerde Atlas

Ayşegül Parlayan Özalp

Artık bayiden Atlas dergisini satın alan okuyucularımız, o ayın dergisinin dijital versiyonunu da tablet ve akıllı telefonlarına ücretsiz indirebilecek. İçindekiler sayfasında verilecek kodlarla o ayki sayıyı ayın birinden itibaren App Store ve Google Play’den indirebilir, konuları hem kâğıttan hem de dijital ortamda okuyabilirsiniz.Verilen kodlar derginin o ayki sayısı için geçerli olup isteğe göre sonraki aylarda da o aya ait sayı indirilebilir.

NEDEN DİJİTAL?
Atlas’ın mobil uygulaması bir yılını doldurdu. Bu süre zarfında bir milyondan fazla görüntülemeye ulaştı, ayrıca App Store’un Türkiye’den seçtiği en iyiler listesinde yer almayı başardı. Atlas’ın dijital ortam için özel olarak tasarlanmış versiyonu okurlara birçok avantaj sunuyor.

Atlas’ın yüksek çözünürlüklü tablet ve telefonlar için hazırlanmış tasarımıyla fotoğrafları yüksek kalite görüntüleyebilirsiniz.

O ayki tüm içeriğin yanı sıra Atlas’ın geçmiş sayılarının unutulmayan konularını da her ay “Kâğıttan Tablete” bölümünde okuyabilirsiniz. İnteraktif uygulamalar, video röportajlar, fotoğraf galerileri ve animasyonlu anlatımlarla daha zengin bir okuma tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Mobil uygulamasıyla Atlas her an her yerde elinizin altında. İster tabletinizden isterseniz akıllı telefonunuzdan dergiye istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Derginizin içindekiler sayfasında verilen kod 1 ve kod 2’yi aşağıdaki adımları uygulayarak aktive edebilirsiniz.

Dergiyi dijital ortamda takip etmek isteyen okurlarımız için
Android: https://goo.gl/qMMQSC
iOS: https://goo.gl/Zfk7ex

Benzer Yazılarımız

Yorum Yap