Anasayfa Video Atlas iPad ve iPhone’da

Atlas iPad ve iPhone’da

Yazar Tülay Zihli

Atlas interaktif uygulamasıyla tablet ve telefonda da okurlarıyla buluşuyor. Artık Atlas’ı iPhone ve iPad’deki uygulamalarından okuyabilir, abone olabilirsiniz. Atlas’ın Temmuz, Ağustos ve Eylül 2014 tarihli sayılarının uygulamaları ise denemeniz ve fikirlerinizi paylaşmanız için ücretsiz. Bunun için App Store’un arama bölümüne “Atlas Dergisi” yazmanız yeterli. Okurlar, Ekim 2014’ten itibaren Atlas’ı her ay dijital ortamdan satın alabilecek, abone olabilecek. Atlas’ın yeni uygulamaları, dergiye yurtdışından ulaşmak isteyenler için de büyük kolaylık.

iPhone ve iPad için özel olarak tasarlanan Atlas’ta interaktif uygulamalar, fotoğraf galerileri, videolar yer alıyor, ayrıca haberler ve konular sosyal ağlarda paylaşılabiliyor. Ana konulardaki fotoğraflar tam ekran büyüyebiliyor. iPad kullanıcıları bunlara ek olarak “okuma modu”yla konuların yazılarını daha rahat okuyabilir. Atlas’ın yakında Android uygulaması da yayında olacak.

Benzer Yazılar

Yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Tamam