Atlas arşivine nasıl ulaşılır?

Atlas'ın on yıllık dev arşivi artık bilgisayarınızda, akıllı telefonunuzda ve tabletinizde!
Aşağıdaki adımları izleyerek arşiv aboneliğinizi etkinleştirebilirsiniz.

Sorun mu yaşıyorsunuz?

Tüm sorularınız için digitalmag@doganburda.com e-posta adresimizden bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

1. Magzter’a girin

Atlas arşivinize Magzter adlı dijital dergi platformundan ulaşacaksınız. Magzter'ı kullanarak Atlas'ın son on yıla ait tüm sayılarına tablet, akıllı telefon ve bilgisayar üzerinden ulaşabilecek; dergileri çevrimdışı okumak üzere tablet ve telefonunuza indirebileceksiniz.

Atlas arşivine her yerden ulaşabilmek için önce Magzter'a ücretsiz üye olmanız gerekiyor. www.magzter.com adresine girin ve sağ üst köşedeki Login linkine tıklayın. Açılan ekranın üst kısmındaki Register sekmesine tıklayın.

2. Üye olun

Karşınıza gelen kayıt formunu doldurmanız gerekiyor. Name alanına adınızı, Email alanına e-posta adresinizi, Password alanına da kullanmak istediğiniz parolayı yazın. Cinsiyet seçimi yapmak ve doğum gününüzü yazmak zorunda değilsiniz. Formu doldurduktan sonra REGISTER düğmesine tıklayın.

Birkaç saniye içinde e-posta adresinize bir onay mesajı gelecek. Gelen mesajdaki Activate Account düğmesine tıklayarak e-posta adresinizi doğrulayın.

3. Giriş yapın

Doğrulama linkine tıkladıktan sonra karşınıza siteye giriş formu gelecek. Email Address alanına e-posta adresinizi, Password or OTP alanına parolanızı yazın ve LOGIN düğmesine tıklayın.

(Gelecekte yeniden siteye girmek istediğinizde www.magzter.com adresine girip sağ üst köşedeki Login linkine tıklamanız gerekiyor.)

4. Kupon kodunu etkinleştirin

Şimdi kupon kodunu hesabınıza ekleyeceğiz. Kodunuz derginizin ilk sayfasındaki etikette yer alıyor. www.magzter.com/coupon/redeem adresine gidin, kodunuzu yazıp Claim Now düğmesine tıklayın.

DİKKAT: Kodlarda büyük-küçük harf farkı yoktur. Sistem, yazdığınız kodu otomatik olarak büyük harfe dönüştürecektir. Bazı kodlarda küçük “L” harfiyle büyük “ı” harfi benzer görünebildiği için, kodunuz hata verirse “L” yerine “ı” veya “ı” yerine “L” yazmayı deneyiniz.

Claim Now'a tıkladıktan sonra karşınıza gelen My Subscriptions sayfasında Atlas dergisini görüyorsanız kodunuz etkinleşmiş demektir. Unutmayın ki her kod yalnızca bir kez kullanılabilir.

5. Tablet ve telefonda okuyun

Atlas arşivine akıllı telefon ve tabletinizden de ulaşabilirsiniz. Bunun için cihazınıza Atlas Dergisi uygulamasını indirmeniz yeterli. Uygulamayı açtıktan sonra sol alt köşedeki dişli çark simgesine dokunun, menüden Hesap'ı seçin, Giriş yap'a dokunun ve daha önce oluşturduğunuz Magzter hesap bilgilerinizle giriş yapın.

Giriş yaptıktan sonra tüm Atlas arşivini SAYILAR bölümünde göreceksiniz. İstediğiniz sayının yanındaki OKU düğmesine dokunarak o sayıyı açabilir, isterseniz ok işaretine dokunarak sayıyı cihazınıza indirebilir ve internet bağlantınız yokken de okuyabilirsiniz.

6. Bilgisayarda okuyun

Atlas arşivine bilgisayarınızdan ulaşmak istediğinizde Magzter'a girin, sağ üst köşedeki Hi Adınız Soyadınız linkine tıklayın, açılan menüden My Subscriptions'ı seçin. Açılan sayfadaki Atlas'a tıklayın. Sonraki sayfadaki Atlas'ın son sayısını göreceksiniz. Sayfayı biraz aşağı kaydırarak Recent Issues başlığının yanındaki View All linkine tıklayın. Buradan istediğiniz sayıyı seçebilir, Read Now düğmesine tıklayarak okumaya başlayabilirsiniz.